Zaloguj

parapety banner

Regulamin świadczenia usług

§ 1 Dane podstawowe

www.parapetymarmurowe.com.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest MARMOR KOS prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MARMOR EWELINA KOS Miłaków 8, 26 – 225 Gowarczów NIP PL 658 173 78 79
Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.parapetymarmurowe.com.pl. Korzystanie ze sklepu MARMOR KOS oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

§ 2 Produkty marmurowe

www.parapetymarmurowe.com.pl jest sklepem internetowym oferującym szeroką gamę produktów marmurowych i pochodnych, za pośrednictwem której użytkownicy mogą nabywać dostepne produkty.

§ 3 Cookies

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.parapetymarmurowe.com.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4 Rejestracja i dane osobowe

Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.

Dane osobowe przechowywane są na oddzielnym serwerze bazy danych i odpowiednio zabezpieczone szyfrowanym hasłem. MARMOR KOS dysponuje danymi użytkowników jedynie w ramach działania sklepu internetowego parapetymarmurowe.com.pl.

Podany przy rejestracji e-mail i dane osobowe nie zostaną odsprzedane, udostępnione i wykorzystywane przez podmioty trzecie.

O wszelkich zmianach MARMOR KOS poinformuje odpowiednim opisem.
Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji z katalogu produktów wybór liczby produktów i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie MARMOR KOS Miłaków 8, 26 – 225 Gowarczów lub Janki k. Warszawy Al. Krakowska 20.
Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą uzgodnioną z działem obsługi klienta. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.
Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

§ 5 Zwrot

Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu, Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a www.parapetymarmurowe.com.pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

§ 6 Dane dodatkowe

W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.parapetymarmurowe.com.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, www.parapetymarmurowe.com.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, www.parapetymarmurowe.com.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.parapetymarmurowe.com.pl.

§ 7 Zasady zamawiania towaru

Zamówienie składane są za pośrednictwem formularza zamówieniowego umieszczonego na stronie internetowej sklepu. Można je składać całą dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00 a także w soboty, niedziele i święta są realizowane e terminie od 4 do 8 dni roboczych chyba że dział obsługi klienta ustali dłuższy termin z klientem.
Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail.
Ceny towarów w sklepie MARMOR KOS podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na zakupiony towar. W takim przypadku należy o tym poinformować przy składaniu zamówienia oraz podać dane firmy ( nazwę, adres, NIP) lub osoby fizycznej ( imię, nazwisko, adres) na którą ma być wystawiona. W innym przypadku nabywca otrzyma paragon fiskalny.

§ 8 Wysyłka i zapłata

Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem transportu firmy MARMOR. Zakupiony towar dostarczany jest pod adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówień.
Termin dostawy zamówionego towaru ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości towaru

Koszt dostarczenia zamówionego towaru ustalany jest indywidualnie.

W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostaje zawiadomiony o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Zamówienie jest realizowane po wpływie na rachunek sklepu MARMOR KOS całej kwoty za zamówiony towar.

§ 9 Reklamacje

Reklamacje należy kierować w formie pisemnej na adres firmy MARMOR KOS Miłaków 8, 26 – 225 Gowarczów.

W piśmie tym należy:
podać datę sprzedaży załączając kserokopię dowodu sprzedaży (faktura VAT lub paragon);
dokładnie opisać okoliczności uzasadniające zdaniem Klienta reklamację (opis wady towaru);
wskazać kto, kiedy i w jaki sposób wykrył wadę;
określić czego Klient oczekuje

Dla rozpatrzenia reklamacji niezbędne jest także dostarczenie na adres firmy MARMOR KOS reklamowanego towaru wraz z opakowaniem.
MARMOR KOS zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od otrzymania przez sklep reklamowanego towaru wraz ze zgłoszeniem i opisem wady.

 

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami dopisz się do naszego newslettera.
facebook_page_plugin
Our website is protected by DMC Firewall!